В новините
 
04.08.2007 05:18   Новината е видяна 4283 пъти
Програма за есенния полусезон - А група
I кръг - 18.00 часа

11.08 /събота/ Вихрен /Сандански/ - Левски /София/
Литекс /Ловеч/ - ЦСКА /София/ 20.45 ч. - БНТ
Спартак /Варна/ - Ботев /Пловдив/
Видима Раковски /Севлиево/ - Марек /Дупница/
Пирин-Благоевград /Благоевград/ - Черно море /Варна/
Локомотив /София/ - Локомотив /Пловдив/
12.08. /неделя/ Беласица /Петрич/ - Черном.-Бургас (Бургас)
Славия /София/ - Берое /Стара Загора/



II кръг - 18.00 часа

18.08 /събота/ Левски - Берое 19.30 ч.
Локомотив Пд - Славия
Марек - Пирин - Благоевград
Черноморец-Бургас - Спартак Вн 20.00 ч.
19.08 /неделя/ Черно море - Локомотив Сф 18.00 ч. - БНТ
Ботев Пд - Видима Раковски
ЦСКА - Беласица 19.30 ч.
Вихрен - Литекс



III кръг - 18.00 часа

25.08 /събота/ Литекс - Левски 20.45 ч. - БНТ
Беласица - Вихрен
Спартак Вн - ЦСКА
Видима Раковски - Черноморец-Бургас
Пирин-Благоевград - Ботев Пд
Локомотив Сф - Марек
Берое - Локомотив Пд
26.08 /неделя/ Славия - Черно море




м. Септември
IV кръг - 17.00 часа


01.09 /събота/ Левски - Локомотив Пд 19.30 ч.
Черно море - Берое
Марек - Славия
Черноморец-Бургас - Пирин-Благоевград 19.00 ч.
Вихрен - Спартак Вн
02.09 /неделя/ Ботев Пд - Локомотив Сф 17.30 ч. - БНТ
ЦСКА - Видима Раковски 19.00 ч.
Литекс - Беласица 19.00 ч.



V кръг - 17.00 часа

15.09 /събота/ Беласица - Левски
Спартак Вн - Литекс
Видима Раковски - Вихрен
Пирин-Благоевград - ЦСКА 16.00 ч. - БНТ
Локомотив Сф - Черноморец-Бургас
Берое - Марек
Локомотив Пд - Черно море
16.09 /неделя/ Славия - Ботев Пд



VI кръг - 17.00 часа

22.09 /събота/ Левски - Черно море 19.00 ч.
Марек Локомотив Пд
Ботев Пд - Берое
Черноморец-Бургас - Славия 19.00 ч.
Беласица - Спартак Вн
23.09 /неделя/ ЦСКА - Локомотив Сф 18.00 ч. - БНТ
Вихрен - Пирин-Благоевград
Литекс - Видима Раковски 19.00 ч.


VII кръг - 17.00 часа


28.09 /петък/ Локомотив Сф - Вихрен
29.09 /събота/ Спартак Вн - Левски
Видима Раковски - Беласица
Пирин-Благоевград - Литекс
Славия - ЦСКА 16.30 ч. - БНТ
Берое - Черноморец-Бургас
Локомотив Пд - Ботев Пд
30.09 /неделя/ Черно море - Марек


м. Октомври


VIII кръг - 16.00 часа


06.10 /събота/ Левски - Марек 18.00 ч.
Ботев Пд - Черно море
Черноморец-Бургас - Локомотив Пд 18.00 ч.
Вихрен - Славия
Спартак Вн - Видима Раковски
07.10 /неделя/ ЦСКА - Берое 18.00 ч.
Литекс - Локомотив Сф 18.00 ч. - БНТ
Беласица - Пирин-Благоевград



IX кръг - 16.00 часа

20.10 /събота/ Видима Раковски - Левски
Пирин-Благоевград - Спартак Вн
Локомотив Сф - Беласица
Славия - Литекс 15.00 ч. - БНТ
Берое - Вихрен
Локомотив Пд - ЦСКА 15.30 ч. - БНТ
Черно море - Черноморец-Бургас
Марек - Ботев Пд



X кръг - 14.30 часа

27.10 /събота/ Левски - Ботев Пд
Черноморец-Бургас - Марек 16.30 ч.
Беласица - Славия
Видима Раковски - Пирин-Благоевград
28.10 /неделя/ ЦСКА - Черно море 15.00 ч. - БНТ
Вихрен - Локомотив Пд
Литекс - Берое
Спартак Вн - Локомотив Сф



м. Ноември

XI кръг - 14.30 часа

03.11 /събота/ Пирин-Благоевград - Левски 14.15 ч. - БНТ
Локомотив Сф - Видима Раковски
Берое - Беласица
Локомотив Пд - Литекс
Черно море - Вихрен
Марек - ЦСКА 14.00 ч. - БНТ
04.11 /неделя/ Славия - Спартак Вн
Ботев Пд - Черноморец-Бургас



XII кръг - 14.30 часа


10.11 /събота/ Левски - Черноморец-Бургас 16.30 ч. - БНТ
Вихрен - Марек
Спартак Вн - Берое
Видима Раковски - Славия
11.11 /неделя/ ЦСКА - Ботев Пд 16.30 ч.
Литекс - Черно море
Беласица - Локомотив Пд
Пирин-Благоевград - Локомотив Сф



XIII кръг - 14.30 часа

24.11 /събота/ Локомотив Сф - Левски 14.00 ч. - БНТ
Берое - Видима Раковски
Черно море - Беласица
Марек - Литекс
Ботев Пд - Вихрен
Черноморец-Бургас - ЦСКА 16.30 ч.
25.11 /неделя/ Славия - Пирин-Благоевград
Локомотив Пд - Спартак Вн



м. Декември
XIV кръг - 14.00 часа


01.12 /събота/ Беласица - Марек
Спартак Вн - Черно море
Видима Раковски - Локомотив Пд
Пирин-Благоевград - Берое
02.12 /неделя/ Левски - ЦСКА 15.30 ч. - БНТ
Вихрен - Черноморец-Бургас
Литекс - Ботев Пд
Локомотив Сф - Славия



XV кръг - 14.00 часа

08.12 /събота/ Славия - Левски 13.45 ч. - БНТ
Черно море - Видима Раковски
Марек - Спартак Вн
Ботев Пд - Беласица
09.12 /неделя/ Берое - Локомотив Сф
Черноморец-Бургас - Литекс 16.00 ч.
Локомотив Пд - Пирин-Благоевград
ЦСКА - Вихрен 16.00 ч.

* Когато отборите на Черно море и Спартак са домакини в един и
същи кръг, мачовете им ще бъдат разделени в събота и в неделя.
Същото се отнася за домакинствата на пловдивските Ботев и
Локомотив Пловдив, както и за Беласица и Вихрен.





Ключови думи:

 

Вашите коментари
0
добави коментар
Прякор:
Коментар:
 
Въведете кода от картинката:
 
Коментари
 


Акценти от Bourgas-news.com
 

Последните грозни снимки
Фургоните - Републиканска отново - така е вече няколко месеца.
Март.2009        публичен дом - слухове се нося, че в това изостанало метално нещо малолетни упражняват определени професии
Фото галерия



Архив по дати
От:
До:
 

Последните обяви
 


© 2009 WWW Development News Network. All Rights Reserved
namerih.com добави сайт | Уеб дизайн Бургас | Advertise with us | Terms of service | Контакти |