В новините
 
27.08.2008 07:52   Новината е видяна 3202 пъти
Започва ХVI международен филмов фестивал "Любовта е лудост"

ХVІ международен филмов фестивал "Любовта е лудост 2008”  ще се проведе от 29 август до 4 септември 2008 г.  във Фестивален и конгресен център - Варна.

Програма

29 август – зала 1, 19 часа – официално откриване
"12” - Русия, 2007; 153 мин.
Режисьор: Никита Михалков
В ролите: Сергей Маковецки, Сергей Гармаш, Алексей Петренко, Юрий Стоянов, Сергей Газаров, Никита Михалков, Михаил Ефремов, Валентин Гафт, Алексей Горбунов
30 август – зала 1, 18 часа
"Тестостерон"- Полша, 2007; 116 мин.
Режисьори: Томаш Конецки, Анджей Сарамонович
В ролите: Пьотр Адамчик, Борис Шиц, Мачей Штур, Кшищоф Стелмашик, Цезари Кошински, Томаш Каролак, Томаш Кот, Магдалена Бочарска
30 август – зала 1, 20:15 часа
"Първият срещнат" - Франция, Белгия, 2007; 123 мин.
Режисьор: Жак Доайон
В ролите: Клемантин Богран, Жералд Томасен, Гийом Сорел, Гуендолин Годкуин
30 август – зала 1, 22:30 часа
"Кебап кънекшън" - Германия, 2004; 96 мин.
Режисьор: Ано Саул
В ролите: Еманюел Бетанкур, Нюман Акар, Нора Чирнер, Хасан Али Мете, Кида Рамадан
30 август –  зала "Европа", 16 часа
"Празни нощи"- Испания, 2001; 18 мин.
Режисьор: Либерто Рабал
В ролите: Франсиско Бривес, Адриана Давидова, Антонио Пардо, Либерто Рабал
"Следи" - Испания, 2007; 20 мин.
Режисьор: Либерто Рабал
В ролите: Адриана Давидова, Моизес Молин, Пау Колера, Аранча Мануел де Андрес, Таня Мате, Ману Диас, Кристина Йела, Ана Менендес Пидал, Даниел Рабал Давидов
30 август – зала "Европа", 18 часа
"Синдром" - Испания, 2004; 95 мин.
Режисьор: Либерто Рабал
В ролите: Адриана Давидова, Уилям Милър, Каролина Бона, Франсиско Бривес, Лучи Лопес
30 август – зала "Европа", 20 часа
"Прости неща" - Русия, 2007; 114 мин.
Режисьор: Алексей Попогребски
В ролите: Сергей Пускепалис, Леонид Броневой, Светлана Каминина, Иван Шведов
30 август – зала "Европа", 22 часа
"Сенки" - Македония, Италия, Германия, България, Испания, 2007; 130 мин.
Режисьор: Милчо Манчевски
С участието на: Борче Начев, Весна Станойевска, Сабина Айрул-Тозия
31 август – зала 1, 16 часа
"Авантюрата Хамлет" - България, САЩ, Германия, 2008; 111 мин.
Режисьори: Грег Роуч, Ивайло Дикански
В ролите: Асен Павлов, Диана Тошкова, Деница Камбурова, Виталий Милов, Ивайло Кръстев, Веселин Калановски, Антон Георгиев, Емил Наков, Мартин Виденов, Кирил Бояджиев
31 август – зала 1, 18 часа
"Ъгълът" - Испания, 2008
Режисьор: Либерто Рабал
В ролите: Адриана Давидова, Моизес Молин, Франсиско Бривес, Антонио Пардо, Даниел Рабал Давидов
31 август – зала 1, 20:15 часа
"Хиндемит" - България, 2008; 100 мин.
Режисьор: Андрей Слабаков
В ролите: Ернестина Шинова, Деян Донков, Петър Слабаков, Валентин Танев, Тончо Токмакчиев, Нети, Малин Кръстев, Иван Панев, Валентин Ганев, Иван Павлов, Орлин, Бойка Велкова, Койна Русева, Стефка Янорова, Магърдич Халваджиян, Юлиян Вергов
31 август – зала 1, 22:30 часа
"Дами" - Полша, 2008; 134 мин.
Режисьор: Томаш Конецки
В ролите: Иза Куна, Едита Олшувка, Магдалена Ружчка, Анна Дерешовска, Роберт Венцкевич, Пьотр Адамчик, Борис Шиц, Томаш Кот
31 август – зала "Европа", 16 часа
"Копелетата" - Румъния, 2007; 87 мин.
Режисьор: Сербан Маринеску
В ролите: Щефан Йордаке, Дорел Вишан, Моника Давидеску, Хорашу Мълъеле, Мирча Дякону, Джордже Диница
31 август – зала "Европа", 18 часа
"Ти и аз" - Франция, 2006; 90 мин.
Режисьор: Жюли Лопес-Кюрвал
В ролите: Марион Котийар, Жюли Депардийо, Джонатан Закаи, Ерик Берже, Шантал Лоби
31 август – зала "Европа", 20 часа
"Блус на падащите листа" - Русия, 2007; 105 мин.
Режисьор: Александър Михайлов
В ролите: Евгения Доброволска, Светлана Немоляева, Игор Черневич, Иля Шакунов
31 август – зала "Европа", 22 часа
"Бени" - Куба, 2006, цветен, 132 мин.
Режисьор: Хорхе Луис Санчес
В ролите: Рени Арозарена, Енрике Молина, Карлос Евер Фонсека, Марио Гуера, Лимара Менезес, Исабел Сантос, Салвадор Ууд, Лаура де ла Уз
1 септември – зала 1, 16 часа
"Копнеж" - Германия, 2006; 88 мин.
Режисьор: Валеска Гризбах
В ролите: Андреас Мюлер, Илка Велц, Анет Дорнбуш
1 септември – зала 1, 18 часа
"Лора” - Унгария, 2006; 118 мин.
Режисьор: Габор Херенди
В ролите: Лучия Броули, Петер Наги, Ерньо Фекете, Зофия Шамоши, Ката Барч
1 септември –  зала 1, 20:15 часа
"Артистка" - Русия, 2007; 100 мин.
Режисьор: Станислав Говорухин
В ролите: Евгения Доброволская, Мария Аронова, Дмитрий Певцов, Юрий Степанов, Александър Абдулов, Михаил Ефремов, Фьодор Бондарчук
1 септември – зала 1, 22:30 часа
"Ще победим" - Дания, 2006; 105 мин.
Режисьор: Нилс Арден Оплев
В ролите: Бент Мейдинг, Андерс Бертелсен, Йенс Йорн Спотаг, Ане Грете Бяруп Рийс, Петер Хесе Овергард
1 септември – зала "Европа", 16 часа
"Островът на спасението" - САЩ, 2008; 92 мин.
Режисьор: Роб Нилсън
В ролите: Кийрън Маккартни, Роберт Вихейро, Майкъл Идо Кийн, Кейра Маккартни, Елизабет Склар, Кери Паф
1септември – зала "Европа", 18 часа
Три момичета" - Азербайджан, Русия, 2007; 85 мин.
Режисьор: Мурад Ибрахимбеков
В ролите: Зеур Теймурбеков, Тарана Оджавердиева, Михаил Полицеймако, Александра Финдер, Йоахим Пол Асбок, Сергей Фролов, Ровшана Куркова, Арзу Кадибегова
1 септември – зала "Европа", 20 часа
"Американката Шели" - САЩ, 2007; 90 мин.
Режисьор: Лорейн Сена
В ролите: Намрата Синкх Гужрал, Бо Бриджес, Брад Райдър, РонРийко Лий, Филип Рис
1 септември – зала "Европа", 22 часа
"Насрещно движение" - Русия, 2007; 135 мин.
Режисьор: Татяна Мирошник
В ролите: Дмитрий Харатян, Сергей Никоненко, Екатерина Семьонова, Камил Тукаев, Владислав Ветров, Анастасия Панина
2 септември – зала 1, 16 часа
"Селянинът с колелото" - България, 1974; 102 мин.
Режисьор: Людмил Кирков
В ролите: Георги Георгиев-Гец, Диана Челебиева, Георги Русев, Евстати Стратев, Лили Енева, Златина Дончева, Мариана Аламанчева, Светослав Пеев
2 септември – зала 1, 18 часа
"Отвъд Америка" - Румъния, 2008; 110 мин.
Режисьор: Мариус Барна
В ролите: Виталие Бантас, Йон Барбу, Марсело Кобзару, Параскив Константин, Мария Динулеску, Петре Димитру
2 септември – зала 1, 20:15 часа
"Толкова просто" - Иран, 2008; 97 мин.
Режисьор: Реза Мир Карими
В ролите: Енгаме Газиани, Мехран Кашани, Найере Фарахани
2 септември – зала 1, 22:30 часа
"Коледна приказка" - Франция, 2008; 143 мин.
Режисьор: Арно Деплешен
В ролите: Катрин Деньов, Жан-Пол Русийон, Ан Консини, Матьо Амалрик, Мелвил Пупар, Иполит Жирардо, Еманюел Девос, Киара Мастрояни, Лоран Капелуто
2 септември - зала "Европа", 18 часа
"Смяна на адреса" - Франция, 2006; 85 мин.
Режисьор: Еманюел Муре
В ролите: Еманюел Муре, Фредерик Бел, Фани Валет, Дани Бриан, Ариан Аскарид
2 септември – зала "Европа", 20 часа
"Русалка" - Русия, 2007; 118 мин.
Режисьор: Ана Меликян
В ролите: Маша Шалаева, Евгений Циганов, Ирина Скриниченко, Мария Сакова, Анастасия Донцова
2 септември – зала "Европа", 22 часа
"Пленник" - Русия, България, 2008; 89 мин.
Режисьор: Алексей Учител
В ролите: Вячеслав Крикунов, Пьотр Логачов, Иракли Мсхалая, Юлия Пересилд, Сергей Уманов, Андрей Фесков 
3 септември – зала 1, 18 часа
"Бон шанс, инспекторе" - България, 1983; 94 мин.
Режисьор: Петър Донев
В ролите: Велко Кънев, Георги Калоянчев, Татяна Лолова, Йосиф Сърчаджиев, Камелия Тодорова, Кирил Господинов, Стоян Стоев
3 септември – зала 1, 20:15 часа
"Панаир" - Турция, 2007; 113 мин.
Режисьор: Мехмет Ерйълмаз
В ролите: Зумрут Еркин, Фатих Ал, Ерол Бабаоглу
3 септември – зала 1, 22:30 часа
"Монгол" - Казахстан, Русия, Германия, Монголия, 2007; 120 мин.
Режисьор: Сергей Бодров
В ролите: Таданобу Асано, Хонлей Сун, Хулан Чулуун, Одням Одсурен, Алия
3 септември – зала "Европа", 18 часа
"Следобед" - Германия, 2007; 97 мин.
Режисьор: Ангела Шанелец
В ролите: Ирка Зет, Мириам Хорвиц, Ангела Шанелец, Фриц Шедиви, Марк Вашке, Агнес Шанелец
3 септември – зала "Европа", 20 часа
"Пътешествие с домашни животни" - Русия, 2007; 97 мин.
Режисьор: Вера Сторожева
В ролите: Дмитрий Дюжев, Ксения Кутепова, Ана Михалкова, Михаил Ефремов
3 септември – зала "Европа", 22 часа
"И туристите пристигат" - Германия, 2007; 85 мин.
Режисьор: Роберт Талхайм
В ролите: Александер Фелинг, Ришард Рончевски, Барбара Висоцка, Пьотр Рогуцки, Райнер Селиен, Лена Столце
4 септември – зала 1, 19 часа – официално закриване
"Булеварден роман" - Франция, 2007; 103 мин.
Режисьор: Клод Льолуш
В ролите: Фани Ардан, Мишел Берние, Мириам Боайе, Одри Дана





Ключови думи:

 

Вашите коментари
0
добави коментар
Прякор:
Коментар:
 
Въведете кода от картинката:
 
Коментари
 


Акценти от Bourgas-news.com
 

Последните грозни снимки
Фургоните - Републиканска отново - така е вече няколко месеца.
Март.2009        публичен дом - слухове се нося, че в това изостанало метално нещо малолетни упражняват определени професии
Фото галерия



Архив по дати
От:
До:
 

Последните обяви
 


© 2009 WWW Development News Network. All Rights Reserved
Мебели Бургас | namerih.com добави сайт | Уеб дизайн Бургас | Advertise with us | Terms of service | Контакти |