25.03.2009 22:27   Новината е видяна 3192 пъти
“Черноморец – Бургас” победи лидера в класирането при дубльорите с 2:1

Дублиращият отбор на „Черноморец – Бургас” победи водача в класирането „Левски” с 2:1. Мачът се игра на стадион „Лазур” и предложи интересен футбол за зрителите.
В отборът на домакините личаха имената на доста от футболистите на мъжкия отбор,  а на вратата дебют направи новия играч на „Черноморец - Бургас” Паскал Борел, който идва в тима като свободен агент. Вратарят се отличи с няколко добри прояви по време на мача и показа завиден синхрон със защитниците пред себе си.
Головете за победителите отбеляза Адалтон Жувенал – Дуду в 25-та и 58-та минута, а за Левски попадението отбеляза Борислав Балджийски в 68-та минута.