28.08.2009 15:07   Новината е видяна 4809 пъти
Черноморец-Поморие надви дубльорите с 6:3

В зрелищна учебна игра, изпъстрена с  множество интересни положения  пред двете врати, „Черноморец-Поморие” надви дубльорите на „акулите”  с 6:3 на стадион „Лазур”. Петър Колев изведе тима от Източна „Б” група напред още в 3-та минута, но по-младите противници обърнаха резултата с попадения на Костадин Янов /13 мин/ и Михаил Георгиев /31 мин/. Малко преди почивката поморийските „акули” изравниха чрез Светослав Козаров /43 мин/ след отлична асистенция на Колев.
През  второто полувреме Козаров изнесе истински голмайсторски рецитал. Той  се разписа на два пъти за 4:2 в  рамките само на две минути /50 и 51/ и , но отново Янов /58 мин/ намали. Пак  Козаров /68 мин/ покачи на 5:3, а крайното 6:3 оформи Галин Димов /82 мин/ с красив прехвърлящ удар.
В предстоящия, 4-ти, кръг от първенството на Източна „Б” група „Черноморец-Поморие” почива по програма, а в дублиращата  група „Черноморец-Бургас” гостува  на „Спортист” /Своге/ на 31 август /понеделник/.

Ключови думи: Черноморец-Поморие, Източна група, Янов, Козаров, pomorie, поморие,