В новините

11.09.2009 07:32   Новината е видяна 4173 пъти
В Бургас завърши IV етап от Международната колоездачна обиколка на България

С тържествена церемония пред Община Бургас завърши IV - я етап от 59 -та Международна колоездачна обиколка на България.

Първи финишира Валентин Иглински /Казахстан/, втори стана Мартин Гюнтер /Дрезден/, а третото място спечели Светослав Чанлиев от КК „Хемус”, Троян/. Ивайло Габровски от КК "Несебър" пък е временният водач в класирането с общо време от 3:20 сек. пред останалите.

Фланелките  на победителите бяха връчени от зам.-кмета  по здравеопазване и спорт д-р  Лорис Мануелян, както и от началника  на отдел спорт към Община Бургас Веселина Деведжиева.

Утре /11 септември, петък/ в 12:30 часа от сградата на Община Бургас ще стартира следващият етап от надпреварата с маршрут Карнобат - Казанлък - Бузлуджа.

Ключови думи: Бургас, колоездачна обиколка,