24.10.2010 18:54   Новината е видяна 3752 пъти
Черноморец-Поморие остана начело

„Черноморец-Поморие” падна в Добрич с 1:2, но остана начело в Източна „Б” група и след 11-ия кръг. Домакините от „Добруджа” откриха чрез Венцислав Желев още в 13-ата минута, но малко след почивката Васил Калоянов изравни. В 73-ата минута Младен Димитров донесе победата на своя тим след гол с глава. Пет минути преди края младежкият национал в състава на гостите Пламен Димов беше изгонен заради втори жълт и респективно червен картон.

Поморийските „акули” продължават да заемат първо място в класирането на източната „Б” група. В следващия, 12-и, кръг от първенството лидерът гостува на „Доростол” в Силистра на 30 октомври /събота/.

Ключови думи: Черноморец, Поморие, Бургас, футбол,