02.11.2009 07:30   Новината е видяна 4356 пъти
Четвърта поредна победа за четата на Хубчев
   Младите футболисти на „Черноморец – Поморие” се поздравиха с четвърта поредна  победа в първенството на източна  „Б” група. На стадион „Ивайло” във Велико Търново, където изтърпяваше  наказанието си с лишаване от домакинство, четата на страши треньорът  Петър Хубчев се наложи с 1:0 над „Волов” /Шн/. Единственият гол за ценните три точки падна две минути преди края, когато Цветан Филипов проби по левия фланг и центрира към Любомир Божинов, който порази мрежата от воле.

С 15 точки в актива си, Поморийските „акули” вече се настаниха трайно в средата на класирането след 11-я кръг.

Ключови думи: футболисти, футбол,