09.08.2010 08:43   Новината е видяна 4203 пъти
Черноморец повали ЦСКА в голов екшън

В истински голов екшън Черноморец повали ЦСКА с 4:3 на старта на първенството в елитната юношеска група до 17 години. Развоят на мача, който се игра на стадион „Черноморец” не беше за хора със слаби сърца.
    Въпреки изтощителната жега и двата отбора положиха максимални усилия в сблъсъка.

Гостите поведоха на два пъти с 1:0 и 2:1, но младите акули изравниха, чрез Радослав Градев с елегантнен удар покрай вратаря и Стоян Кижев с глава след корнер. До почивката Черноморци дори успяха да излязат напред. Милчо Ангелов беше изведен сам и хитро копна кълбото над червения страж.

През второто полувреме „ЦСКА” доведе резултата до 3:3, но точка в спора сложи капитанът на домакините Стоян Калев с победен четвърти гол, 10 мин преди края. Така възпитаниците на треньора Антон Спасов дадоха пример на батковците как да се справят с „ЦСКА”.

Мачът между представителните мъжки отбори на „Черноморец” и „червените” е в неделя от 21:00 часа на стадион „Васил Левски” в София.

Ключови думи: Черноморец, юношеска група, стадион Черноморец,